Місця для відпочинку

Рівненський парк культури та відпочинку імені Тараса Шевченка — пам’ятник садово-паркового мистецтва державного значення, розташований у центрі міста Рівне. Він був заснований в кінці 18 століття. На сьогоднішній день вік окремих дерев досягає 150—200 років. У наш час парк імені Тараса Шевченка займає 32 га і має 5 зон: тихого відпочинку, активного відпочинку, видовищних споруд, спортивний та дитячий сектор.

Дендропарк “Ювілейний” та парк атракціонів “Грай-край” віднедавна став улюбленим місцем відпочинку та проведення пікніків для дорослих та дітей. В парку функціонує дитячий спортивний майданчик, атракціони, каруселі. У планах місцевої влади – обладнати у цій місцині пляжну зону біля штучного ставка.

Гідропарк.

Всім відомо що гідропарк у Рівному це 2 озера, що знаходяться в районі дитячої залізниці. Саме штучні озера в районі вулиць Ботанічна та Степана Бандери і утворюють одне з найулюбленіших місць відпочинку рівнян.
Однак гідропарк насправді складається з двох частин.
Перша — це озера поблизу стадіону авангард. а також озеро поблизу краєзнавчого музею (лебединка).
Друга частина гідропарку пролягає вздовж річки Устя і розпочинається в районі перетину вулиць Набережна та Сагайдачного. Саме тут вздовж річки, навесні, дуже красиво розпускаються верби створюючи незабутній затишок та красу.
Парк простягається до стадіону по вул. Набережна. Тут можна прогулятися красивими алейками та помилуватися прекрасними краєвидами на річку Устю.
Інформація взята с сайту Моє Рівне.

Меморіал Слави. Був урочисто відкритий в травні 1985 року на 40-річчя Дня Перемоги. В основі монумента — динамічна 8-метрова скульптурна композиція солдата, партизана і дівчинки. Сьогодні є місцем відпочинку та прогулянок багатьох рівнян.

Озеро Басів Кут – рукотворна водойма Рівного. Озеро створене на існуючому руслі річечки Устя. Вже протягом багато років є місцем пляжного відпочинку рівнян та ідеальним місцем для риболовлі.

Рівненський мототрек Побудований 1959 року. Перші змагання проведено 24 травня 1959 році. Був реконструйований 1983 року на честь 700 річчя міста Рівного. Згодом спеціальна трекова комісія визнала Рівненський мототрек кращим у Європі.

Стадіон “Авангард” — багатофункціональний стадіон, розташований у місті Рівному, який використовується для проведення футбольних матчів і легкоатлетичних змагань, є ареною проведення домашніх матчів місцевого футбольного клубу “Верес”.

Рівне романтичне. У Рівному у парку Молоді, що у центрі міста, встановили декілька оригінальних металевих архітектурних композицій – “Закохані лебеді” та карету “Серце”. Рівняни у всі часи називали цей парк “Лебединкою”, адже тут завжди плавали лебеді. Тепер ці композиції є пам’ятними місцями зустрічі закоханих та місцями фотосесій для молодят.

Рівненська дитяча залізниця – заклад позашкільної освіти дітей, що знайомить їх з залізничними спеціальностями. Дорога розташована в центрі міста, на березі річки Устя. Шлях тупиковий, з двома станціями— Партизанська та Озерна (раніше Піонерська). У шлях покладені рейки Р43. Є міст і водопропускна труба.

Дорога працює з початку травня до кінця серпня, по суботах, неділях і святкових днях.

Відправлення першого поїзда зі ст. Партизанська о 09:00 і далі щогодини, до 17:00.